Mokymai „Kaip susitvarkyti ir vesti Facebook socialinį tinklą, kuris pardavinės?“

Didžioji dalis darbingo amžiau žmonių šiuo metu yra Facebook socialiniame tinkle, todėl verslas turėtų būti čia matomas. MVVG „Jurbarkas“ 2021 m. gruodžio 16 d. (ketvirtadienį) nuo 13 val. Jurbarko švietimo centro mokymų salėje organizuoja mokymus, kurių metu bus supažindinama su Facebook taisyklėmis: Coveris, kuris parduoda; Facebook kalba; About – apie skiltis; paslaugų surašymas; Facebook įrašai – jų taisyklės; Facebook grupės; Renginiai; kaip išnaudoti Guide, ir kam to reikia; nuotraukų paruošimas ir redagavimas; nuotraukų kompozicija.

Mokymuose gali dalyvauti:
– neilgiau kaip 2 metus Jurbarko mieste registruotų įmonių savininkai ir darbuotojai;
– Jurbarko miesto gyventojai, mokymų dieną neilgiau kaip 2 metus turintys individualią veiklą ar verslo liudijimą (mes galime Jums padėti išsiimti šiuos dokumentus, todėl drąsiai kreipkitės).
– turintys Galimybių pasą.

MOKYMAI NEMOKAMI. DALYVIŲ SKAIČIUS LABAI RIBOTAS. Registracija būtina: https://vvgjurbarkas.lt/renginiai/

Mokymus ves Ieva Vaičiūnaitė, rinkodaros ekspertė, strategė ir koncepcijų kūrėja. Per daugiau nei 20 metų padėjusi atidaryti virš 300 verslų Lietuvoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Mokymai finansuojami iš projekto „Jurbarko miesto gyventojų verslumo skatinimas ir pagalba jauno verslo subjektams“, Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0423, lėšų.