Mokymai „Kaip susitvarkyti ir vesti Instagram‘o socialinį tinklą, kuris pardavinės?“

Nemaža dalis potencialių klientų šiuo metu yra Instagram socialiniame tinkle, todėl verslas turėtų būti čia matomas. MVVG „Jurbarkas“ 2021 m. gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) nuo 15 val. Jurbarko švietimo centro mokymų salėje organizuoja mokymus, kurių metu bus supažindinama su Instagram’o taisyklėmis: Ką, kada ir kodėl rašyti? Stor‘ies, kaip juos išnaudoti? Kokios yra parduodančios įrašų antraštės? Kaip rašyti įrašų tekstus? Grotaženklės (#) – kada ir kiek jų rašyti?

Mokymuose gali dalyvauti:
– neilgiau kaip 2 metus Jurbarko mieste registruotų įmonių savininkai ir darbuotojai;
– Jurbarko miesto gyventojai, mokymų dieną neilgiau kaip 2 metus turintys individualią veiklą ar verslo liudijimą (mes galime Jums padėti išsiimti šiuos dokumentus, todėl drąsiai kreipkitės). dokumentus, todėl drąsiai kreipkitės).
– turintys Galimybių pasą.

MOKYMAI NEMOKAMI. DALYVIŲ SKAIČIUS LABAI RIBOTAS. Registracija būtina: https://vvgjurbarkas.lt/renginiai/

Mokymus ves Ieva Vaičiūnaitė, rinkodaros ekspertė, strategė ir koncepcijų kūrėja. Per daugiau nei 20 metų padėjusi atidaryti virš 300 verslų Lietuvoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose pasaulio šalyse.

Mokymai finansuojami iš projekto „Jurbarko miesto gyventojų verslumo skatinimas ir pagalba jauno verslo subjektams“, Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0423, lėšų.